Triathlon - skad sie wzial

Triathlon - skad sie wzial

Ze swoich umiejętności łyżwiarskich rozwijanie i poziom umiejętności staje dostrajane może być patrząc w kierunku nowych i ciekawych wyzwań. domy z bala Istnieje wiele sposobów, że można wyzwanie siebie i nadal łyżwa indywidualnie Speed ??Skating jest jednym z nich.

Czy naprawdę masz potrzebę prędkości? Czy masz determinacji, entuzjazmu i motywacji, aby stać się maksymalną prędkość łyżwiarz? Możesz być jeden do wygrania w USA, na następnych Mistrzostwach Świata i pamiętać, że Roller Sports są silnym kandydatem do zastąpienia sportu baseball i softball w zbliżających się igrzyskach olimpijskich w 2016 roku.

Niezależnie od wieku, można znaleźć grupy i kluby w trzydziestu stanach przyspieszyć łyżwy i jeśli z danym stanie lub lokalizacji nie ma grupa rozpocząć jeden.

Dwa wydarzenia Quad Speed ??Skating są z amerykańskich obywateli i prędkość Roller Skating World Championship. Jednak prędkość Jazda na łyżworolkach jest przejmowanie i stają się bardzo popularne.

Inline Roller Sports to sprinty, przekaźniki, wyścigi na odległość, maratony, ultra maratonów, suche triathlons gruntu i górki.

Sprinty są po prostu, że sprinty od 300m do 1000m i osiąga prędkość 40 mph lub wyższej. Przekaźniki są zwykle 2 lub 4, każdy łyżwiarze wyścigowe część odległości. Istnieją nawet mieszane rasy przekaźnikowe płci.

Następnie mamy wyścigi dystansowe i maratony. Te wyścigi są zazwyczaj oferowane do ogółu ludności, a to pozwala na nawet początkujący mają szansę wyznaczyć sobie cele i dążyć do ciągłego doskonalenia. Wyścigi na odległość są 5k lub nowszego typu wyścigi i Maratony są zazwyczaj 42k. Ultra Maratony rozciągnąć ją do 100k ras.

W Dryland Triathlon są jak normalne triathlons, zastępując na łyżwach z częścią basenu. Zdarzenia te są rzadkie, ale mogą być bardzo satysfakcjonujące i przyjemne uczestniczyć.

Nudny? Dobrze jak o pójściu ekstremalne? Downhill Racing, czasowe zdarzeń w dół stromego oczywiście osiągając prędkość do 130km / h.

Nie muszą konkurować cieszyć wrotkarstwo ale jazda z kimś może być bardzo przyjemne i zawsze pamiętać, nigdy nie jest mała konkurencja nikogo skrzywdzić.

kalkulator ubezpieczenia auta
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *