Triathlon - na czym polega

Triathlon - na czym polega

Istnieje ogromne kontrowersje, które pojawiły się w mediach dotyczące długich biegaczy długodystansowych, 12-letni Kaytlynn Walsch i jej 10-letnia siostra Heather. Mają kochającą matką i ojcem, który z pewnością zapewni obie siostry możliwość zatrzymania działa jeśli chcieli, aby to zrobić. Są malutkie dziewczyny, które uwielbiają biegać. Podobno 12-letnia Kaytlynn jest zjawiskiem, którego ojciec twierdzi, że jest w 100% talentu, podczas gdy siostra Heather jest w 100% ciężka praca. Oni wielokrotnie zostały do ??lekarzy, którzy je monitorować, którzy nie mogą znaleźć nic złego dotyczące ich zdrowia i nadmiernego biegania, co robią. Dr W. Douglas B Hiller, główny oficer medyczny dla Triathlon na Igrzyskach mówi, że "myśli to trochę nadmierne, ale dzieci uwielbiają biegać i mimo, że nie zabraniają, nie polecam go albo." Inni lekarze mówią, to może naciskać na swoich płytek kostnych, które mogłyby prowadzić do długoterminowe konsekwencje i może również opóźnić ich dojrzewania. Często uruchomić 10K w sobotę i maraton w niedzielę. Kto wie? Oni uwielbiają biegać. Badania przez długi okres czasu dla dzieci, które mają wytrzymałość prowadnice oraz konsekwencje, jeżeli występują, najprawdopodobniej, nie zostały przeprowadzone!

Przypomina mi się małymi dziećmi, którzy są biegacze w Etiopii. Najprawdopodobniej te dzieci nie są monitorowane jako dwie młode dziewczyny są Texas. Badania dla dorosłych wskazują jednak, że biegacze z systemem odległości powinny mieć trochę ostrożności świadomości i informacji. Jeśli to nie jest dobre dla 12% dorosłych zrobić wytrzymałościowy wydajność, to z pewnością jedne z samego rozumowania odnosi się do dzieci, jak również.

Ile wtedy jest zbyt dużo? American College of Sports Medicine zaleca 150 minut umiarkowanej aktywności fizycznej tygodniowo lub 75 minut intensywnych ćwiczeń tygodniowo.

- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *