Triathlon - jaka suplementacja

Triathlon - jaka suplementacja

HGH i IGF-1 współpracują ze sobą w celu stymulowania wzrostu w organizmie i jego komórek. IGF-1 jest bezpośredni link do wzrostu komórek i rzekomych anti-aging skutki HGH. Ograniczona produkcja IGF-1 jest spowodowane niedożywienia lub braku odpowiedzi od hormonów wzrostu.

Ci, którzy chcą skorzystać z omawianym HGH / IGF-1 anti-aging korzyści powinien najpierw skonsultować się z lekarzem naturopathic.ile za ubezpieczenie samochodu Badania pokazują, że odpowiednia kombinacja HGH i IGF-1 zapewnia niektóre z pożądanych korzyści anti-aging. To dlatego sportowcy poszukiwania te wzmacniacze hormonów w celu zwiększenia wydajności i dlatego korzystanie z nich może zrekompensować niektóre z problemów zdrowotnych związanych ze starzeniem się; Hormony wzrostu pracy.

Poprawa optymalnego poziomu hormonów anti-aging

Kilka sposobów, że ludzie mogą poprawić optymalny poziom HGH i IGF-1 są za pomocą zastrzyków, naturalnych suplementów oraz poprawę żywienia. Zastrzyki podawane przez lekarzy są kosztowne, ale okazał się być skuteczny Trener personalny metamorfozy do utraty masy ciała i zwiększenie masy mięśniowej. Niektórzy lekarze są wykonane zdrowe zmiany w diecie, które go wraz z serią strzałów podawano pacjentom. Mniej kosztowna opcja, która jest powszechnie dostępna dla większości ludzi jest to naturalne suplementy. Istnieje wiele suplementów dostępnych obecnie na rynku touting korzyści z HGH. Górne suplementów zwykle zawierają następujące składniki:

• L-Arginina

• L-glutamina

• L-glicyna

• L-lizyny

• L-tyrozyna

• Deer Velvet Antler

• Gaba

Suplementy zawierające te składniki są atrakcyjnym sposobem maksymalizacji zarówno HGH i IGF-1 produkcji przez organizm. Synergia tych dwóch hormonów może mieć znacznie większe potencjalne korzyści rośnie tylko jeden sam. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzyści płynących z jednego IGF-1 dodatek, odwiedź http://www.AntlerX.com

John MacNamara był jednym z głównych badaczy tył IGF-1 sprayu Antler-X, a obecnie jest konsultantem w branży suplementów odżywczych. W wolnym czasie, Jon lubi koszykówkę, trójboju siłowym i konkurencyjnych w triathlons.


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *