Polmaraton - jak wyglada

Polmaraton - jak wyglada

Więc chcesz uruchomić półmaratonie. Może już zarejestrowany. Może nigdy nie poszedł dalej niż osiem lub dziesięć mil w tym miejscu i jesteś trochę martwi. A może nie jesteś zmartwiony, a po prostu chcesz wiedzieć więcej na temat tego doświadczenia. Jeśli to ty, to czytaj dalej, ponieważ dwa lata temu, nigdy bym nie marzył mogłem uruchomić półmaratonie.http://www.domyzbali-krakow.pl

Do tego momentu to był fantastyczny. Ale nie do końca. Wiedziałem, że nie można było zrobić. Nie miałem trenera. Nie należą do uruchomionego grupy. I nawet nie zapisać się do magazynu z systemem. Właśnie pracuje dla siebie chyba trzy do pięciu mil kilka dni w tygodniu.

Pewnego dnia, podczas rozmowy z nauczycielem mojego syna, powiedziałam mu, że chcę, aby uruchomić ten półmaratonie, ale nie było mowy, że będę na to gotowy.

Pan French zmrużył oczy w słońcu, podnosząc rękę, by osłonić twarz. "Nie, jesteś gotowy," powiedział. "Jeśli można uruchomić dziesięć, co trzy więcej?"

I skończyły dziesięć mil - jeden raz w całym moim życiu i to było dwa pełne miesiące przed bieganie moim największym osiągnięciem w historii. Starałem się wycofać z wdziękiem, ale powiedział, że myślał o prowadzeniu tej rasy siebie, i że zabierał mnie ze sobą, aby się zarejestrować. Nie mogę się teraz wycofać.

W ten sposób doszło do tego, że będę prowadzić półmaratonie z nauczycielem mojego syna. Spodziewałem się, że pójdzie do przodu, bo będę powolny, ale pan francuski powiedział, że zamierza uruchomić wyścig ze mną.

"Nie uciekam ten wyścig dla prędkości. Muszę przebieg," powiedział.

Mógłbym powiedzieć, że byliśmy na dwóch różnych pasmach, jeśli chodzi o sprawność fizyczną. Pan Ironman tri-sportowca zbliżył ta sprawa tak samo uważałem chodzenie do skrzynki pocztowej. Ale nic z tego znaczenia. Ucieszyłam się, że był gotów uruchomić go ze mną.

znizkinaocac.pl/ile-za-oc-samochodu/
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *