Jazda na rowerze - kupno roweru

Jazda na rowerze - kupno roweru

Podczas ostatniej mili swojego najnowszego 5K może doszli do wniosku. Podczas tej ostatniej ważnej mili wyścigu. Myślałeś, że nie można jechać szybciej dłużej, a ty nie. Po prostu płaskie zabrakło gazu! Nie miałeś kopa! To, co będziemy mówić o tutaj. Jak dotrzeć i mówić do siebie w czasie tej ostatniej mili. Co powiedzieć i co zrobić http://sklepswanson.pl/viridian-etyczne-suplementy-uk/, aby rozwijać swój rzut.

Wszystkie programy szkoleniowe biegacze są różne. Jednak są one również w zasadzie takie same. Powiedzmy, że jesteś 5K biegaczem. Masz swoje długie biegi, krótkich seriach, dzień utwór i tempo prowadzenia dziennie. Można również mieć dzień kiedy go uruchomić na wzgórza. Niektórzy biegacze pójdzie na stadion, aby uruchomić trybunami. Plus, biegacze mają zwykle jeden lub dwa dni wolnego w ciągu tygodnia bez dni eksploatacji.

W sumie na koniec dnia, różne czasy biegu tworzy różne grupy mięśni. To kiedy można umieścić je wszystkie razem w dniu wyścigu. Nadszedł czas, aby sprawdzić, czy szkolenie się opłaciło. Czy zabraknie? Czy zabraknie powietrza? Czy trzeba pracować od prędkości? Czy czujesz jakąś konkretną ból podczas wyścigu?

Zawsze trenować do wszelkiego rodzaju niespodzianek. Dodać trochę szkolenia wzgórza, więc musisz być przygotowany. Jeśli zabrakło, to będziesz musiał dodać więcej dystansu do swojego treningu. Jeśli potrzebujesz większej prędkości a następnie dodać szybciej i przedziały tygodniowych zajęć na torze.

Podczas ostatniego 5K pan rozwinąć jakieś skurcze lub nie chcesz rzucać się po wyścigu? Jeśli tak, to prawdopodobnie wypił zbyt dużo wody lub zbyt wiele na śniadanie! Odzież jest bardzo ważne. Czy spalić większość wyścigu? Jeśli tak, to na sobie zbyt dużo ubrań lub do ciężkiego materiału. Czy buty wypełnić jak ty biegali z bali? Jeśli tak, to musisz zakupić jakieś lżejsze buty do biegania.
Projekt
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *