Jazda na rowerze a samopoczucie

Jazda na rowerze a samopoczucie Dowiedz się, co obiektywne jazdy grupy jest, zanim zdecydujesz się pojechać z nimi. NIE starają się narzucić swoją wolę lub zmiany tych celów. Znajdź inną grupę lub zarejestrować nowe rasy, jeśli chcesz się ścigać. Będziesz się bardzo niepopularne, bardzo szybko i nie przywita powrotem. Pamiętaj, że jeśli poprawić swoją zdolność do jazdy w grupie, to sprawi, że lepszy zawodnik.siłownie zewnętrzne

Znaj swoje granice! Większość nowych osób biorących udział w przejażdżkach grupowych przeliczyć swój poziom umiejętności. Jeśli jesteś nowy na przejażdżkę grupowej jeździć zachowawczo i jeździć w obrębie swoich granic. Po kilku grup jeździ trzeba mieć dobry pomysł swoimi umiejętnościami i wiedzą, jak szybko jadą i należy dołączyć odpowiednią grupę. Większość dużych grup opracowania podgrupy, aby zaspokoić potrzeby różnych poziomach jazdy. Ważne jest, aby uświadomić sobie, że prędkość nie jest jedynym zdeterminowany zdolności. Potrzeba lat, aby rozwinąć poczucie jazdy w grupie, będąc w stanie czuć się komfortowo z jeźdźców wokół siebie i być w stanie dostrzec niebezpieczne sytuacje rozwijać. NIE zagrozić bezpieczeństwu innych osób starających się spełnić swoje potrzeby. Pozostawienie wyścigowy mentalność w domu pozwoli na lepszą ciągłość w obrębie grup i doprowadzi do lepszej i bezpieczniejszej jazdy.

Do podstawowych umiejętności są (i nie ograniczając się do):

O utrzymać prawidłową prędkość grupową, nie przyspieszając i upuść grupę, gdy nadejdzie Twoja kolej do ciągnięcia

O móc sporządzić bezpiecznie bez niebezpiecznie nakładanie lub dotknięcie koło danej osoby przed tobą.

o Nie http://budmax.co.pl/remonty-warszawa/ukladanie-glazury-warszawa.html zwalniać nadmiernie wybrzeża i / lub wzrost, aby utrzymać pozycję.

o jazdę w linii prostej - unikać niepotrzebnego tkania i nieregularne wzory.

O Zawołaj wszystkich zagrożeń drogowych i być w stanie podać odpowiednie sygnały rowerowych gdy jest to wskazane.

ile za oc
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *