Ile kosztuje dobry stroj do plywania

Randka jest o posiadanie wspaniałe, zabawy wieczorów z najgorętszych singli w Twoim mieście ... ale z pierwszej randce nerwów może skończyć się trzymać nogę w ustach! Sprawiając wrażenie

Tutaj, Fast wrażenie za Dating Guru Justin Parfitt rzuca pewne światło dla wszystkich pań tam na co ludzie naprawdę chcą usłyszeć. Korzystanie z tych wskazówek i nauczkę, zanim będzie za późno!http://sklepswanson.pl/viridian-etyczne-suplementy-uk/

Czego faceci usłyszeć ...

1) "A co się stało?"

Oni są ludźmi po wszystkim - nawet jeśli są to mężczyźni. Człowiek lubi być pewni, że ich życie jest w istocie ciekawe. A gdy przerywa mu, zmieniając temat, albo działając znudzony są dobrze znane gwoździe do trumny, to nie tutaj zawsze wystarcza, aby po prostu siedzieć, uśmiechu i powtórzyć monotonnie, "Aha", zwłaszcza jeśli jest to jedyna rzecz, mówisz całym dniu. On będzie wiedział, że jesteś naprawdę interesujące, jeśli aktywnie zachęcać go komentarze typu: "Żartujesz! Co stało się potem?" lub "Idź dalej ..."

2) "To dość imponujące."

Może on umieszczony w lokalnym triathlon. Albo dostał awans w pracy. Albo zorientowali się, jak naprawić swój klimatyzator. Cokolwiek zrobił, gdyby się o tym wspomnieć na randkę, to najprawdopodobniej z tego dumny - a jeśli karmisz swoje ego poprzez brawo swoje wysiłki, można go poczuć się jak król.

3) "Co robisz, kiedy nie jesteś w pracy?"

Chociaż pracować facet może mieć zasadnicze znaczenie, ma również inne rzeczy w swoim życiu, które ceni. Czy on pogodzić? (No, może to nie jest jeden masz nadzieję usłyszeć) prace nad swoim samochodzie? Grać na instrumencie? Przy odrobinie sondowania, kobieta może trafić na ukrytych pasji - i przekazać, że jest zainteresowany w uzyskaniu pełnego obrazu niego, a nie tylko to, co robi dla jego wypłaty.

...I rzeczy ludzie nienawidzą usłyszeć ...


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *