Ile kosztuja dobre buty do biegania

Ile kosztuja dobre buty do biegania

Gdy szukasz kolejnej pary butów do biegania należy najpierw spojrzeć na swoje nogi, a dopiero potem spojrzeć na różnych sklepach. Dlaczego? - Bo twoje stopy są unikalne i nie powinno się po prostu wyjść i kupić pierwszą parę butów można znaleźć na sprzedaż (może skończyć się raniąc nogi w ten sposób).

Istnieją dwie rzeczy, które trzeba rozważyć o swoich stóp, zanim podejmiesz decyzję o zakupie buty - jaki jest twój typ łuk i jaki jest twój stopień pronacji. Gdy masz te dwie rzeczy domyślić, będzie to bardzo proste, aby znaleźć idealne buty do biegania.

Jaki jest Twój łuk? Można domy z bala mieć normalny łuk, łuk, niski lub wysoki łuk. W zależności od łuku trzeba będzie wybrać buty do kontroli ruchu, stabilności lub poduszce. Jeśli wybierzesz mądrze, będzie można uniknąć zranić i nieprzyjemny ból pleców, które mogą być wynikiem złej postawy. Można również dokonać wyboru w zależności od rodzaju chodu stóp.

Pamiętaj, że dobry but biegu, choć może być nieco droższe, będzie przyjemnością nosić i robić ćwiczenia w. Zwiększy to wydajność i obniża ryzyko jesteś coraz rannych. Znając trochę o rodzaju stopy trzeba będzie bardzo pomocne, kiedy próbuje dowiedzieć się, co kupić.

Dobra strona, gdzie można dowiedzieć się wiele o tym, jak określić typ stopy i jak wybrać odpowiedni uruchomiony buta jest Bieg Advisor. Istnieje wiele ilustracji, które mogą być interesujące, jak również.


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *