Ile kosztuja dobre buty do biegania

Ile kosztuja dobre buty do biegania

Gdy szukasz kolejnej pary butów do biegania należy najpierw spojrzeć na swoje nogi, a dopiero potem spojrzeć na różnych sklepach. Dlaczego? – Bo twoje stopy są unikalne i nie powinno się po prostu wyjść i kupić pierwszą parę butów można znaleźć na sprzedaż (może skończyć się raniąc nogi w ten sposób).

Istnieją dwie rzeczy, które trzeba rozważyć o swoich stóp, zanim podejmiesz decyzję o zakupie buty – jaki jest twój typ łuk i jaki jest twój stopień pronacji. Gdy masz te dwie rzeczy domyślić, będzie to bardzo proste, aby znaleźć idealne buty do biegania.

Jaki jest Twój łuk? Można mieć normalny łuk, łuk, niski lub wysoki łuk. W zależności od łuku trzeba będzie wybrać buty do kontroli ruchu, stabilności lub poduszce. Jeśli wybierzesz mądrze, będzie można uniknąć zranić i nieprzyjemny ból pleców, które mogą być wynikiem złej postawy. Można również dokonać wyboru w zależności od rodzaju chodu stóp.

Pamiętaj, że dobry but biegu, choć może być nieco droższe, będzie przyjemnością nosić i robić ćwiczenia w. Zwiększy to wydajność i obniża ryzyko jesteś coraz rannych. Znając trochę o rodzaju stopy trzeba będzie bardzo pomocne, kiedy próbuje dowiedzieć się, co kupić.

Dobra strona, gdzie można dowiedzieć się wiele o tym, jak określić typ stopy i jak wybrać odpowiedni uruchomiony buta jest Bieg Advisor. Istnieje wiele ilustracji, które mogą być interesujące, jak również.

– autor artykułu