Skad nazwa triathlon

Skad nazwa triathlon

Na większości przejażdżek będzie jazda w tempie linii jakiegoś typu. Jeśli tempo jest zbyt szybkie, wziąć krótszy skręt z przodu lub siedzieć z tyłu. Jeśli nie masz zamiaru przesuwając tempa-line powiedzieć ludziom wokół siebie, aby wyeliminować wszelkie back-of-the-pack zamieszanie. Jeśli znajdziesz się zmaga się powiesić na na plecach przez większość jazdy, to trzeba dołączyć wolniej grupie następnym razem.http://pbok.pl/odszkodowanie-za-wypadek-smiertelny/ Jeśli nie wiesz, jak jeździć w tempie linii zapytać ludzi wokół ciebie! Jest to dobry pomysł, aby mieć mentora zawodników w każdej grupie, którzy znają podstawy jazdy grupowej. Jeśli jesteś zainteresowany bycia mentorem jeźdźca, skontaktuj się z liderem jazdy.

UWAGA: W przypadku ściągając przód, proszę spojrzeć w lewo przed zdjąć i powoli przesuwać się. NIE zatrzymaj się do ruchu. Spadnie do tyłu, gdy ...! Jeśli nie jesteś doświadczonym jeźdźcem nie próbuj rozpakować batony energetyczne lub żele, sięgnąć po butelkę wody, ustawić odtwarzacz MP3 lub zdjąć ubranie podczas jazdy w środku paczki. To sprawia, że ??niezwykle niebezpieczne dla zawodników wokół ciebie. Najlepiej jest robić te rzeczy po ciągnęły przez i zostały przeniesione do tyłu. W niektórych przypadkach należy prawdopodobnie całkowicie wstrzymane, aby powstrzymać się od narażania siebie i innych. Nigdy nie powinno się jeździć z słuchawki (iPody, itp.); Chociaż może dodają motywacji do wysiłku, mogą blokować ulicy brzmi trzeba usłyszeć, żeby jeździć defensywnie. Są to potencjalnie bardzo niebezpieczne dla wszystkich wokół Ciebie.

Przykład: państwa prawa Florida, "Nikt nie będzie użytkował pojazd podczas noszenia słuchawek, słuchawek lub innego urządzenia słuchania" (rozdział 316,304).

Bottom Line. Rower jest zabawa i świetny sposób, aby osiągnąć sprawność i pozostać zdrowym.
http://porownywanieocac.pl
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *