Plywanie – stroj z pianki

Plywanie - stroj z pianki

Ci, którzy podążają badania zdrowotne płyty dkz i odnowy biologicznej nie można zignorować szumu na temat rzekomych anti-aging efekty ludzkiego hormonu wzrostu (HGH) oraz insulinopodobnego czynnika wzrostu 1 (IGF-1). Znając trochę o tym zarówno HGH i IGF-1, a także w jaki sposób współdziałają ze sobą w synergiczny sposób, może pomóc zwiększyć zarówno poziom każdego hormonu i pozytywne korzyści zdrowotne, które wynikają ze zwiększenia tych poziom hormonów naturalnie.kurtki damskie duże rozmiary

Ludzki Hormon Wzrostu

HGH jest hormonem wydzielanym przez gruczoł przysadki mózgowej, które przyczynia się do pobudzania wzrostu komórek i wytwarzanie w organizmie człowieka. HGH jest głównie wytwarzany naturalnie w czasie dojrzewania i do wczesnej dorosłości celu zapewnienia odpowiedniego wzrostu w organizmie człowieka. Produkcję HGH zaczyna się zwężać się w latach 30. i nadal spada wraz z wiekiem.

Kiedy dziecko nie wytwarza wystarczającej ilości hormonu wzrostu, wzrost to dziecko zostaje zahamowany w wyniku niższego wzrostu nienaturalnie, a czasem karłowatości. Dorośli, którzy mają rzadką niedoborem hormonu wzrostu może nadwagi i mniejszą masę mięśniową. Skutki optymalnego poziomu HGH w organizmie, mówi się, że zwiększona masa mięśni, utratę tkanki tłuszczowej, zwiększenie funkcji seksualnych, zwiększona pamięć, a także znacznie ulepszoną energii.

Insulinopodobny czynnik wzrostu 1

IGF-1 jest hormonem wydzielania wewnętrznego produkowane głównie przez wątrobę. Jej wytwarzanie jest stymulowane przez HGH i jest bezpośrednią przyczyną wzrostu w organizmie i jego różnych komórek. IGF-1 wiąże się z receptorem IGF-1 i insuliny, które sygnalizują, wzrost lub spadek funkcji organizmu, takich jak metabolizm organizmu. Badania medyczne wykazały, że wzrost sygnału przez IGF-1 receptorów mogą mieć pozytywny przeciw starzeniu się na poziomie komórkowym.

– autor artykułu