Jak wygladaja zawody triathlonowe

Jak wygladaja zawody triathlonowe Na przykład, w wyścigu 4 mil może masz podzielone czasy 7:00, 14:00, 21:00 i 28:00 minut w każdej mili, jeśli zostały uruchomione w równym tempie 7:00 minut. Twój podział czasu byłby to całkowity czas określony sposób w każdym punkcie, jeśli prowadzony lub wyścig zakończył się właśnie tam.

Lap Time: Twój czas okrążenia jest czas potrzebny do uruchomienia pomiędzy szczelinami. W powyższym przykładzie każdy z firmy okrążeń mili byłby 7:00 min. Czas okrążenia, jak długo będzie trzeba, aby dostać się z jednego do kolejnego rozłamu. Zegar następnie zaczyna się od nowa do następnego okrążenia.

Okrążeń i podziałów nie zawsze będą w tej samej odległości. Na przykład, w triatlonie byś mieć oddzielne podziały i czasy okrążeń do pływania, jazdy na rowerze, a twój do biegania.

Ogólnie jednak, będzie najczęściej zobaczyć milę kilometr dzieli chyba jest łatwiej zdefiniowane okrążenie. Na torze, może być podział 400-metrowy, aw puli trzeba split 50 metrowy.

Podczas maratonów, może być podziałów co 5 kilometrów, a podczas Ultramarathon twoi podziały mogą być w poszczególnych stacjach pomocy w trakcie trwania bez znormalizowanej odległości pomiędzy kolejnymi dawkami.

Śledzenie i analizowanie czasów okrążeń i międzyczasów może pomóc poprawić swój trening i tempo siebie poprzez wyścigu, więc polecam śledzenie nich podczas sesji interwałowych lub gdy idziesz nad strategią dla rasy lub po wyścigu.

Blaine Moore jest uruchomiony trener Southern Maine z 20-letnim doświadczeniem i treningu wyścigowego. Pobierz swój wolny raportu, 3 Elementy skutecznego treningu, aby dowiedzieć się, dlaczego prace można umieścić w czasie treningu jest dopiero trzecim najważniejszym czynnikiem, który określa, jak również poprawić jako biegacza i sportowca.


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *