Jak przygotowac sie do maratonu

Jak przygotowac sie do maratonu

"To prawda," powiedział. "Ale masz zamiar to zrobić."

"Tak, ale w przypadku, ja nie chcę, aby utrzymać funkcjonowanie".

Nie odpowiedział, a ja z ulgą, bo pomyślałem, zgodził się ze mną. Potem dał mi kilka rad pre-race.

"W noc przed, jeść węglowodanów na obiad, spaghetti, chleb, coś takiego. Jedz światła w godzinach porannych, a nie działają już od teraz do wyścigu."

Byłem szalony? Co robię, pomyślałam. Mam zamiar po prostu zwolnić go, a być może drażnić go, aby mu dać moje dziecko złe stopnie. Ale tak się nie stało w ten sposób. Wcale nie.

Wydawało się, że miliony ludzi tam, czekając na porannej mgły, rozciąganie, bieganie w miejscu, robiąc biegaczem typu rzeczy i noszenie biegaczem typu odzież, jedzenie uruchomione bary żywienia. Czułem się nie na miejscu, podobnie jak wpadnę do bal i zapomniałem mój kostium. Linie płynął milę od rzędami Port-o-potties. Nie jadę tam, pomyślałem. Pomyśl jeszcze raz, ja dowiedziałem.

Szliśmy w kierunku końca linii, bo powiedział, że szybsze biegaczy pierwszy. Powiedział też, że najlepiej zacząć się powoli, aby oszczędzać energię na później. Zatrzymaliśmy się powoli przez kilka mil. Na trzy mile, wzięliśmy drinka i zwiększyliśmy prędkość trochę. Zasugerował, weźmiemy drinka w każdej stacji pomocy.

Zacząłem czuć się zmęczony w piątej mili, ale wiedziałem, że część była w moim własnym głowie co zostało potwierdzone, gdy pan francuski spojrzał na mnie i powiedział: "Ty nie jesteś nawet pocenie się. Niech przyspieszyć." Spojrzał na zegarek. "Plus, wyglądasz zbyt szczęśliwy."

Byłem szczęśliwy. Prowadzenie półmaratonie jest zabawa. Rozmawialiśmy jak byliśmy po prostu spędzać czas, i nie było tak wiele ciekawych i miłych ludzi. Wszystkich dziedzinach życia były reprezentowane!


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *