Jak biegac prawidlowo

Jak biegac prawidlowo

Jeśli nie działają z przenośnym Metronome - rodzaju, że klipy na swoim pasie lub pasa nawodnienia i niezawodnie krótki dźwięk bez względu na kurs wybrać - to może nie wiedzieć, jak cenne może być jedno, aby był uruchomiony przy stałym rytmie ,

Co to jest rytm, i jak to się ma chodzić?

Twój rytm jest liczba kroków, które można podjąć na minutę.

Twoje tempo jest zwykle definiowana jako liczbę minut, że zabierze cię do uruchomienia mili, chociaż może to być zdefiniowane na kilometr zamiast mili.

Twoje tempo jest definiowana przez rytm i ze spokojem, który jest długość kroku.

Na przykład, jeśli twoja praca kadencji wynosi 160 kroków na minutę, a praca jest krok 3 stopy na etapie, wówczas tempo praca jest dokładnie 11: 00 / mile. (160 kroków na minutę razy 3 stopy za czasów Krok 11 minut = 5280 stóp, co odpowiada jednej mili).

Ale załóżmy, że chcesz poprawić swoje tempo - to znaczy, że skrócenie czasu potrzebnego do uruchomienia jedną milę.

Można zwiększyć swój krok, ale overstriding może być szkodliwa.

Albo można zwiększyć swoją kadencję; Innymi słowy, można zwiększyć "obrót" stopę nogi.

A przenośny metronom pomoże Ci niezawodnie zwiększyć swoją kadencję, dzięki czemu można zwiększyć tempo!

Kontynuując powyższy przykład, jeśli były, aby zwiększyć swoją kadencję do 200 kroków / minutę, zachowując swój krok po 3 nogi na krok, wówczas tempo running poprawiłoby do 8: 48 / mile - 2: 12 / mile lepsza od oryginału tempo. Na dystansie maratonu (26.21875 mil), będzie to skrócić czas maratonu o więcej niż 57:40. (Łał!)

Albo załóżmy, że chcesz, aby utrzymać tempo takie same, ale zmniejszyć kroku, dzięki czemu stają się mniej prawdopodobne, aby rozwijać overstriding kontuzji (prawdopodobnie w oparciu o opinie fizjologa sportowego lub pracownicy służby zdrowia).

Można używać przenośnego metronom, aby pomóc Ci niezawodnie zwiększyć swoją kadencję z tym krótszy kroku tak, że tempo jest stała!

Wciąż kontynuując powyższy przykład, jeśli były, aby zwiększyć swoją kadencję do 200 kroków / minutę utrzymując tempo biegu na 11: 00 / mile, to można zmniejszyć do zaledwie krok 2 "4.8" na krok - więcej niż 7 cali krótszy niż oryginalna kroku!

Więc weź swój wybór tego, co chcesz osiągnąć z przenośnym metronomu:

Można go używać w celu poprawy tempa zwiększając swoją kadencję, zachowując swój krok, co to było.

Można używać go skrócić krok w bezpieczniejsze, mniej podatne na uszkodzenia odległości za krokiem zwiększając swoją kadencję utrzymując tempo takie same.

Można nawet mieszać te dwie techniki, aby poprawić tempo nieco jednocześnie skracając swój krok trochę.

Cokolwiek wybierzesz, szczęśliwy bieg!

http://budownictwostalowe.pl/
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *