Czy tanie buty do biegania moga byc dobre

Czy tanie buty do biegania moga byc dobre

Jest to jeden z pierwszych rozważań trzeba myśleć o tym, kiedy wybiera parę butów do biegania. Jak większość z nas ma inne wymagania wsparcia, nie ma nikogo, najlepiej działa na buty, które będzie działać idealnie dla każdego.

1) Aby budować swoją kondycji i prowadzić aktywne życie szczęśliwe

2) możliwość uszkodzenia stawów z powodu pewnych kości nie kolejce prawidłowo i przestanie działać z powodu bólu

producent siłowni zewnętrznych

Aby upewnić się, trzymać się z jednej opcji, trzeba chronić stawy. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest użycie buty do biegania, dopasowany do nogi.

Wszystkie buty mają różne poziomy wsparcia oraz, aby uniknąć obrażeń, jest to jeden z pierwszych rozważań trzeba myśleć o tym, kiedy wybiera parę butów do biegania. Jak większość z nas ma inne wymagania wsparcia, nie ma nikogo, najlepiej działa na buty, które będzie działać idealnie dla każdego.

Ta zabawna Garmin gadżet przywiązuje się do buta i mierzy prędkość jazdy i odległość. To nawet zauważy ze spokojem zmiany długości dla dokładnego obliczenia odległości!

Garmin opracowała bardzo mały gadżet krokomierz dołączyć do butów do biegania lub nawet tylko swoich sznurowadeł, to takie małe. Ten nogę będą mierzyć prędkość i dystans podczas zauważyć żadnych zmian w swoich krokach bieżące i sprawozdania z powrotem do Ciebie na swojej poprzedniczce.

Większość innych krokomierze pomiaru odległości i prędkości na szerokiej podstawie. Garmin Foot Pod, az drugiej strony wykorzystuje technologię czujników MEMS, która jest bardzo dokładna i zabiera zmiany ruchu pod uwagę przy obliczaniu prędkości i odległości. Gdy zmiany kroku, wyniki będą odzwierciedlać te i można mieć pewność w dokładnej odległości do jazdy i prędkości.

Jako wisienka na szczycie, czujnik mierzy także swoją kadencję. Analizując swoją kadencję będzie można zbliżyć prędkość bramkowej i dystans w sposób realistyczny się i ocenia swoje postępy wymiernych rezultatów.


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *