Co musi umiec triathlonista

Co musi umiec triathlonista

Wspólna koncepcja podczas treningu w jakiejkolwiek prędkości sportu jest to, że czasy okrążeń, międzyczasy i ogólnie czasów. Pojęcia te nie są zdegradowany jedynie do sfery biegania; są one równie ważne w pływaniu, jeździe na rowerze, samochodowym, wyścigów konnych i innych sportach, w których zawodnik obejmuje zmierzona distance.It może być czasami mylące, aby powiedzieć trzy rozstawione, więc oto kilka podstawowych definicji tak, że będziesz wiedzieć, co ktoś odnosi się podczas rozmowy.

Całkowity czas: Całkowity czas na powierzchni rzeczy jest dość łatwe do zdefiniowania. To po prostu mówi, jak długo trzeba było dostać się z punktu A do punktu B. W wyścigu, to będzie, jak długo zajęło Ci dotrzeć do mety. Może to trochę bardziej skomplikowane, choć, jeśli podzielić całkowity czas do czasu netto, poruszając się w czasie i pistolet czasu.

Czas netto: czas netto odnosi się, jak długo to trwa do uruchomienia w wyścigu od momentu przekroczenia linii startu do momentu przekroczenia linii okna vetrex gdynia mety. Zwykle jest mierzony przez elektroniczny chip lub tagu noszony na bucie, kostce lub numer Bib.

Czas Przeprowadzka: Moving czas odnosi się do tego, jak długo były w rzeczywistości w ruchu podczas biegu lub wyścigu. To może być tak proste, jak zatrzymując swój zegarek w pole karne spacer lub po zatrzymaniu zwolnić sam, lub może być czas odlicza się podczas wyścigu, gdy jesteś na dworcu pomocy coraz waży. Bardzo niewielu ras będzie śledzić czas, aby użyć go jako sposób ustalenia zwycięzców ruchu.

Pistolet Godzina: godzina Gun odnosi się, jak długo to trwa do przekroczenia mety zaczynając na dźwięk pistoletu, bez względu na to, gdzie w polu zaczynałeś swoją rasę i bez względu na to, ile czasu zajmuje dotarcie do linii startu.

Podział czasu: Twój czas jest podział ogólny czas w danym momencie w biegu.
https://mazurspa.com
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *