Buty do biegania

Buty do biegania

Krzyż działa kraj jest trudnym sportem, który oferuje wiele możliwości dla biegaczy, aby uczyć się i korzystać z różnorodnych manewrów taktycznych. Ze względu na zmieniającą się terenu, zakręty kurs i obroty, wzgórza i doliny, i nieprzewidywalna pogoda, każdy zawodnik musi wziąć pod uwagę wiele różnych czynników przed rozpoczęciem każdego wyścigu.porównanie polis oc Oto kilka przykładów skutecznych taktyk wyścigów cross country:

Sprawdź cały kurs przed wyścigiem. Tak, aby nie stać się wyczerpany podczas rozgrzewki, najlepiej każdy zawodnik powinien sprawdzić cały kurs na dzień przed wyścigiem. Należy starać się dowiedzieć, jakie możliwości i jakie niebezpieczeństwa prezenty kursu.

Pobierz w pozycji na starcie. W podwójnej spotkać, ta taktyka nie jest tak ważna. Ale w głównym wyścigu, nie ma oczywiście jest wystarczająco szerokie, aby umożliwić swobodę ruchu wystarczającą na powolny początek. Wiele kursów zamieniają się w wąskich szlakach bardzo szybko. Sportowcy muszą działać wystarczająco szybko w pierwszej 400 m, aby dostać się na dobrej pozycji, ale nie ryzykować dług tlenowy. Ta umiejętność może się nauczyć poprzez rozpoczęcie długiego treningu biegnie z szybkim pierwszej 400 m od startu grupowego.

Uruchom przeciwko swoim przeciwnikom, a nie zegara. Krzyż Oczywiście kraj nie jest taki sam jak drogi lub toru. Ze względu na zmieniające się warunki szkoleniowe, działa równomierne tempo wyścigowe może nie być możliwe, ani nawet pożądane.

Bądź czujny i skorzystać z okazji. Zawsze szukaj oznakę słabości ze swoimi przeciwnikami. Niektórzy biegacze spowolni po osiągnięciu szczytu wzgórza lub podczas wykonywania krzywą. Zawsze patrz na szybką możliwość złożenia skutecznego ruchu.

Wykonać ruch, kiedy z oczu. To może być bardzo niepokojące do przeciwnika, aby zobaczyć, że wykonał nagły przyrost pozycji tuż po zakręt lub po przekroczeniu wzgórzu.
na stronie więcej informacji
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *