Triathlon - odpowiednie wyposazenie

Triathlon - odpowiednie wyposazenie

Wybierz odpowiednie buty. Ustal, czy kurs wymaga kolce lub mieszkania, a jaki typ będzie najlepiej. Posiadanie prawa biegowe buty do biegania może dać Ci przewagę nad konkurencją.

Surge uciec dużym natężeniu ruchu. Nie bój się korzystać z krótką serię z prędkością, aby uzyskać przewagę nad tłumem. Uważaj jednak, aby nie overextend siebie.

Unosić się wzgórza i zrelaksować się w dół wzgórza. Hill praca jest jedną z najważniejszych umiejętności można się nauczyć. Sztuką jest, aby nie tracić energii rosnących w górę, w dół i relaks korzystać z rozpędu ciężkości nosić szybciej bez wywierania dodatkowej energii. Przełożony wzgórze biegacz będzie konsekwentnie przekazać konkurencji.

Nie spowolnić zbyt wiele po skoku. Będziesz tracić korzyści z napływem jeśli spadnie zbyt daleko tempa i złapany przez przeciwnika.

Pod koniec wyścigu, myślę siła nie przyspieszy. W ostatnim odcinku, superior 400 m prędkość przeciwnika nic nie znaczy. Nikt nie zaczyna świeże w tym momencie wyścigu. Wszystko się liczy z rzutu wykończeniowego jest siła i determinacja, nie lepsze prędkości.

Po ponad trzydziestu latach biegania, Andre Kaokane nauczył się kilku rzeczy o dobrych nawyków kraju działa krzyżowych, dobrej diety i dobrego nastawienia do życia. Andre brał udział w różnego rodzaju maratonach, imprezach sportowych, multi-track spotyka triathlons i tras biegowych. Teraz poświęca dzielenia się z innymi biegaczami lekcji nauczył się, jak zachować zdrowie i kontuzje wolnego czasu. Wie też, jak trudno jest znaleźć naprawdę dobrą parę narciarstwo biegowe buty do biegania!


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *