Triathlon - jak zaczac

Triathlon - jak zaczac O'Keefe wierzy, że coś znacznie poza tym nie równa się dodatkowe korzyści zdrowotne. "Ludzie, którzy prowadzą średnie dystanse przy umiarkowanej prędkości oraz wykonywać kilka razy w tygodniu żyli dłużej, niż te, które prowadził już odległości przy szybszych prędkościach: 7,5-8 mil na godzinę więcej niż 4 rejestracja pacjentów online razy w tygodniu.

Dążąc do uruchomienia 3 maratony w roku nie jest naprawdę wielki cel, aby mieć. Dokładnie, kiedy uszkodzenie serca zaczyna gromadzić nie jest znana. Najlepsze efekty zdrowotne są znacznie poniżej nawet przypadkowi sportowców wytrzymałościowych. Badanie 15 lat po 52.000 sportowców wykazały, że najwyższy stopień przeżycia i zdrowia został znaleziony, gdy uruchomiony mniej niż 20 mil na tydzień w przebiegach 30-45 minut na 3 lub 4 dni w temperaturze około 8 a minuty do 10 minut na milę. Korzyści zmniejszyć żadnego większego tempa i przebieg niż to.

Podsumowując, 30-50% biegaczy w maratonie, zaraz po wykazały podwyższone poziomy enzymów i markerów biologicznych, które są zwykle uwalniane z atakami serca i niewydolności serca. Micha Prawdziwa biegł 50-100 mil dla tras treningowych. Cierpiał śmiertelną arytmię lub nieregularne bicie serca. Jego serce było powiększone i bliznami. Oczywiście, wyniki są bardzo indywidualne, ale 12% biegaczy wytrzymałościowych rozwijających serca blizn jest dość duży. Należy monitorować siebie na ryzyko, w dalszym ciągu, aby znaleźć sposób, aby uruchomić i nadal dobrze się bawić podczas uruchamiania. Wiem, że dla was wszystkich dużych konkurentów tam, trudno jest schować w koszuli ogonami. Wystarczy wiedzieć, jakie są ewentualne konsekwencje mogą być uruchamiane i inteligentny, ale nie uruchamiaj ostatni.


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *