Triathlon - ciekawostki

Triathlon - ciekawostki

Konkretnie, ekstremalny trening wytrzymałościowy lub działające odległości mogą eventuate sytuację w naszym ciele, które mogą być cokolwiek mniej niż zdrowe. Stare powiedzenie, "wszystko z umiarem" może mieć swój własny "czasówkę" tutaj też. Oto dwa zestawienia dwóch wybitnych lekarzy w wiedzy.

Dr Suzanne Steinbaum od państw Lennox Hill Hospital w Nowym Jorku. "Nigdy nie powiedziałbym, nie rób tego, ale się serce badane przed więc, że lekarz jest w stanie przewidzieć, jak duże ryzyko, serce człowieka może być.

Dr James O'Keefe, kardiolog w Szpitalu św Łukasza w Kansas City, MO stwierdza, że ??"ekstremalne ćwiczenia nie jest naprawdę sprzyja zdrowiu układu sercowo-naczyniowego." Nie był już tak korzystne w jego perspektyw. O'Keefe stwierdza, że ??"badania sugerują skrajną trening wytrzymałościowy może czasowo zmienić strukturę serca. Tj. Rozciąganie tkanki zwykle powraca do normy w ciągu jednego tygodnia, ale po chwili powtórzył ekstremalnych ćwiczeń może prowadzić do bardziej trwałych blizn." Jedno z badań 100 zdrowych maratończyków wykazały, że 12% miało blizny serca, tj. To było trzy razy wyższe niż u osób maratończyków.

Serce bliznowacenie może zwiększać podatność na:

- zaburzeń rytmu serca

- Ekstremalne ćwiczenia jest związane ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia wapnia odkładają się w ścianach tętnic.

- Badania maratończyków wykazują do 50% zwiększenie poziomu troponiny, która jest markerem uszkodzenia serca, peptydu natriuretycznego typu B, która jest wskaźnikiem ciśnienia na serce podczas i po Marathon.

- Za "Sportowcy Serce" jest wynikiem dynamicznej aktywności fizycznej (ponad 5 razy w tygodniu) z treningu aerobowego lub siłowego. Z biegiem czasu organizm zwiększy wielkość komory grubości komory i masy mięśniowej oraz ścian lewej będzie wynik.

http://sklepswanson.pl/chlorofil-60mg-300kaps/
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *