Nastawienie przed zawodami

Nastawienie przed zawodami

Powiedział coś o naszej podziału czasu. To jest uruchomiony żargon. Mój mózg oddalił ją natychmiast. Kto dba o czasie? Miałem zabawę.

"Zobaczymy niewielkim wzgórzu w kawałku". Ostrzegł. "To będzie trwać aż do końca wyścigu."

Niedługo po tym, że wstąpił tę "małą górkę." Tak, to wydawało się iść w górę. Mniej więcej w połowie tego, myślałem, że rzuci się.http://windmar.com.pl/katalog-produktow-i-uslug/montaz-okien

Pan powiedział, że francuski był normalny. My tylko musiał zwolnić i "Proszę, weź kawałek landrynki".

Gdzieś około wiecznie, widziałem banery w oddali.

"Ok teraz udać, jeśli masz coś w lewo. Idź!" Powiedział.

I okazało się, że miał coś w lewo. Podniosłem się i pobiegł trudne aż do mety w czasie 2:14. Pan French przestrzegane. Uderzyło mnie, nawet w tej chwili. On pozwolił mi iść do przodu, zepchnął dla mnie skończyć na czas. Hojny do końca.

Mnie. Ja to zrobiłem. Nie mogłem uwierzyć, że miałem go we mnie cały czas. Wszystko, co potrzebne było trochę zachęta, mała firma, a ktoś wierzy we mnie.

Nawet jednak, gdy dotarliśmy do samochodu, pan francuski powiedział: "Nie mogę uwierzyć, że prowadził przez całą drogę. Myślałem www.glopex.com.pl, że będzie musiał iść na pewno."

Niesamowity. Nigdy nie pozwól na wcześniej.

"Wiesz, nie tak dobrze", dodał, "można uruchomić pełne maraton, nie ma problemu."

Tak, i mogę być prezydentem też myślałem. Ale zgadnij co? Minęły dwa lata od tego pierwszego wyścigu, San Diego AFC. A ja uruchomić kilka maratonów. Ja również podpisał się z systemem klubu i zapisać się do magazynu z systemem. Myślę, że jestem jednym z tych "wicemistrzem typów" NOW. Dziękuję, panie francusku, gdziekolwiek jesteś, za uczynienie że wspaniały pierwsze doświadczenie półmaraton!


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *