Pages Menu
Categories Menu

Czy szybkiego biegania mozna sie nauczyc

Garmin opracowała bardzo mały gadżet krokomierz dołączyć do butów do biegania lub nawet tylko swoich sznurowadeł, to takie małe. Ten nogę będą mierzyć prędkość i dystans podczas zauważyć żadnych zmian w swoich krokach bieżące i sprawozdania z powrotem do Ciebie na swojej poprzedniczce.

Większość innych krokomierze pomiaru odległości i prędkości na szerokiej podstawie. Garmin Foot Pod, az drugiej strony wykorzystuje technologię czujników MEMS, która jest bardzo dokładna i zabiera zmiany ruchu pod uwagę przy obliczaniu prędkości i odległości. Gdy zmiany kroku, wyniki będą odzwierciedlać te i można mieć pewność w dokładnej odległości do jazdy i prędkości.

Jako wisienka na szczycie, czujnik mierzy także swoją kadencję. Analizując swoją kadencję będzie można zbliżyć prędkość bramkowej i dystans w sposób realistyczny się i ocenia swoje postępy wymiernych rezultatów.

Ta pierwsza para ma swój sekret pochowany w technologii Shock Eraser położoną wewnątrz podeszwy wchłonąć wpływ. Trzon TPU zapewnia niskie sklepienie i stabilność, a jednocześnie uzupełnia wkładka PU wymagania dla swoich płaskostopie, dodając amortyzację. Dzięki przewiewnej siatki i doskonałą trakcję podeszwa jest to jeden z najlepszych sposobów korony sopot na buty do tenisa na płaskich stopach. Najbardziej odpowiedni dla kortów twardych.

– autor artykułu