Czy szybkiego biegania mozna sie nauczyc

Garmin opracowała bardzo mały gadżet krokomierz dołączyć do butów do biegania lub nawet tylko swoich sznurowadeł, to takie małe. Ten nogę będą mierzyć prędkość i dystans podczas zauważyć żadnych zmian w swoich krokach bieżące i sprawozdania z powrotem do Ciebie na swojej poprzedniczce.

Większość innych krokomierze pomiaru odległości i prędkości na szerokiej podstawie. Garmin Foot Pod, az drugiej strony wykorzystuje technologię czujników MEMS, która jest bardzo dokładna i zabiera zmiany ruchu pod uwagę przy obliczaniu prędkości i odległości. Gdy zmiany kroku, wyniki będą odzwierciedlać te i można mieć pewność w dokładnej odległości do jazdy i prędkości.

Jako wisienka na szczycie, czujnik mierzy także swoją kadencję. Analizując swoją kadencję będzie można zbliżyć prędkość bramkowej i dystans w sposób realistyczny się i ocenia swoje postępy wymiernych rezultatów.

Ta pierwsza para ma swój sekret pochowany w technologii Shock Eraser położoną wewnątrz podeszwy wchłonąć wpływ. Trzon TPU zapewnia niskie sklepienie i stabilność, a jednocześnie uzupełnia wkładka PU wymagania dla swoich płaskostopie, dodając amortyzację. Dzięki przewiewnej siatki i doskonałą trakcję podeszwa jest to jeden z najlepszych sposobów korony sopot na buty do tenisa na płaskich stopach. Najbardziej odpowiedni dla kortów twardych.

Wynajem busów osobowych warszawa
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *